Mima Kitka

@mima_kitka

Raz mi jeden pohľad človeka zmenil život... vtedy som pochopila, že pohľad pre mňa znamená viac ako slovo. Odvtedy maľujem pohľady, ktoré z plátna dokážu povedať všetko.

Miska                                                                          

 

Lucia Knappek

@eLKa_artist

Kreslím a maľujem, čo mi pamäť siaha. Napĺňa to môj život pokojom a pocitom sebarealizácie. Skúšala som všetko možné, od abstraktov, cez krajinky, figúru až po portréty. Tie ma chytili asi najviac a tak vyzerá aj moja tvorba, začnem maľovať leva a nakoniec cez neho namaľujem niečí portrét a takto dokola a dokola.

Lucia                                                                                

Lucia Sucháňová

@art_bysuchanova

Maľovanie milujem, ale jedinečnou kapitolou sú pre mňa abstrakty, ktoré dávajú možnosť slobodne vyjadriť čo cítim. Bavia ma kombinácie farieb a materiálov, ale aj to, že abstrakt môže byť minimalistický. Najúžasnejšie je, že každý v ňom vidí a nájde niečo iné a to je fascinujúce.

Suchanova                                                                                  

Radka Briatková

@radka.briatkova @inkbodypainting

Predstavu ateliéru som mala v hlave od malička, aj keď som sa tomu začala venovať len nedávno, vedela som, že je to tá správna cesta. Umenie nemá hranice, cítim sa pri plátne slobodne a to ma na tom baví najviac. Rada experimentujem, preto to pri maľbe nekončí a venujem sa aj henne, tetovaniu a make-upu.

radka podpis